Centrum ogrodnicze DAGLEZJA NA ZIELONEJ

 

 

na_fb_daglezja-2

 

Klimatyczne Centrum Ogrodnicze w najpiękniejszym ogrodzie na Lubelszczyźnie.

Centrum ogrodnicze DAGLEZJA NA ZIELONEJ w Rykach przy ul. Zielonej 39 powstało w 2015 roku. To nie jest zwykłe centrum ogrodnicze. Otacza je  ogród ze stawem tworzony od 1998 roku. Odwiedzające nas osoby nie tylko robią zakupy, ale także mają możliwość zwiedzania ogrodu, w którym znajduje się wiele ciekawych zakątków z malowniczo dobranymi kompozycjami roślinnymi i dekoracjami ogrodowymi. W ogrodzie znajduje się wiele oryginalnych roślin, a też interesujących kolekcji roślinnych, np: kolekcja traw ozdobnych zwłaszcza jedna z największych na świecie kolekcja miskantów chińskich, kolekcja iglaków szczepionych, kolekcja roślin cieniolubnych czy kolekcja piwonii.

W DAGLEZJI NA ZIELONEJ można zaczerpnąć inspiracji czy poszukać natchnienia, aby pomysłowo zaaranżować swój ogród lub wprowadzić w nim nowe akcenty. Można odetchnąć wśród wyciszającej i kojącej zieleni, odpocząć od codziennego zgiełku.

Centrum ogrodnicze oferuje wiele odmian i gatunków drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, bylin, traw ozdobnych, w szczególności miskantów chińskich, a także krzewów owocowych, kwiatów jednorocznych itp. W naszej ofercie znajdują się także rośliny najbardziej pożądane czyli nowości i rarytasy, rośliny rzadko spotykane na rynku ogrodniczym. Znajdziecie u nas wszystko to co jest niezbędne do ogrodu: donice plastikowe i ceramiczne, nawozy, podłoża ogrodnicze, korę, środki ochrony roślin, narzędzia ogrodnicze, opryskiwacze, folie, siatki, tkaniny i agrowłókniny ogrodnicze, artykuły dekoracyjne do wnętrz i ogrodów.

W ogrodzie organizujemy cykliczne imprezy : w każdy trzeci weekend czerwca – „ Dni Otwarte Ogrodu ” , w każdy trzeci weekend września – „Jesienne Barwy Traw„.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia

Małgorzata i Artur Maj

Pogoda Ryki z serwisu

ZAPRASZAMY DO DZIAŁU NASZE OSIĄGNIĘCIA :   Czytaj…

 

Godziny Otwarcia

marzec poniedziałek-piątek
sobota
9.00-16.00
9.00-15.00
kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień poniedziałek-piątek
sobota
niedziela
9.00-18.00
9.00-16.00
10.00-15.00
październik poniedziałek-piątek
sobota
niedziela
9.00-17.00
9.00-15.00
10.00-15.00
listopad, grudzień poniedziałek-piątek
sobota
9.00-16.00
9.00-15.00

 

Nie pracujemy:

Plan imprez: